پرینت

به منظور استفاده از فرصتهای ناشی از اجرای سیاستهای کلان کشور در صنعت حمل ونقل( به ویژه حمل ونقل ریلی ) و در اجرای اصل 44 قانون اساسی در واگذاری امور به بخش خصوصی و کاهش تصدی گری دولت ، شرکت راه آهن حمل و نقل نسبت به تدوین استراتژی و سیاست های بلند مدت اقدام نموده است. ارتقاء سهم حمل و نقل باری و مسافری شرکت و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان از طریق توسعه ناوگان ریلی و افزایش کیفیت خدمات شرکت و نهایتاً افزایش بازده سرمایه گذاری های شرکت در استراتژی و سیاستهای بلند مدت شرکت پیش بینی شده است.

 

 برنامه ها و طرح های توسعه شرکت

 
خرید واگن باری
 

به منظور بهره برداری از فرصت های موجود و حفظ مزیت رقابتی در اجرای سیاست گسترش خدمات حمل ونقل ، علاوه بر بازسازی و نوسازی موجود ، خرید1000 دستگاه انواع واگن باری برای سال های آینده برنامه ریزی شده است.

 
 توسعه حمل و نقل ریلی بین المللی 
 

توجه به حمل و نقل ریلی بین المللی ، افزایش سرعت ارائه خدمات و بهبود کیفیت خدمات ، به منظور حفظ و توسعه سهم این شرکت در بازار از طریق برقراری ارتباط و ایجاد رابطه کاری مستقیم با راه آهن های کشورهای آسیای میانه و همکاری با شرکتهای اکسپدیتوری عمده و تأسیس نمایندگی در کشور ترکمنستان از اهداف اصلی شرکت می باشد. در این رابطه شرکت راه آهن حمل و نقل قصد دارد ضمن حفظ موفقیت های بدست آمده در خصوص عقد قرارداد و شروع همکاری با شرکت عمده اکسپدیتوری درکشورهای آسیای میانه بخصوص کشور تاجیکستان ، نسبت به توسعه همکاری با طرف های تجاری و صاحبان کالا و همچنین برقراری رابطه مستقیم با راه آهن کشور ترکمنستان اقدام نماید.

 

 ارتقاء کیفیت ، افزایش بهره وری و بهبود سیستم منابع انسانی

 

با اعتقاد به اینکه نیروی انسانی خلاق و کارآفرین دارایی و سرمایه ارزشمند شرکت محسوب می شود ، ایجاد ساختار سازمانی متناسب با موقعیت جدید و جذب نیروی انسانی متخصص و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و نظام پرداخت متناسب با بهره وری و کارآیی و استمرار و بهبود همواره مد نظر است . همچنین با توجه به موفقیت شرکت در استقرار سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 2008 - 9001 اکنون تعهد به تعالی سازمانی و ارتقاء بهره وری و کسب جایگاه ممتاز در بین 100 شرکت برتر کشور با توجه به مثبت و متناسب بودن شاخص های عملکرد، هدف آتی شرکت می باشد.

 

 

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
شما اینجا هستید:   خانه درباره شرکتاستراتژی، اهداف و برنامه توسعه
برای حمایت از ما امتیاز دهید