پرینت

به منظور استفاده از فرصتهای ناشی از اجرای سیاستهای کلان کشور در صنعت حمل ونقل( به ویژه حمل ونقل ریلی ) و در اجرای اصل 44 قانون اساسی در واگذاری امور به بخش خصوصی و کاهش تصدی گری دولت ، شرکت راه آهن حمل و نقل نسبت به تدوین استراتژی و سیاست های بلند مدت اقدام نموده است. ارتقاء سهم حمل و نقل باری و مسافری شرکت و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان از طریق توسعه ناوگان ریلی و افزایش کیفیت خدمات شرکت و نهایتاً افزایش بازده سرمایه گذاری های شرکت در استراتژی و سیاستهای بلند مدت شرکت پیش بینی شده است.

 

 برنامه ها و طرح های توسعه شرکت

 
خرید واگن باری
 

به منظور بهره برداری از فرصت های موجود و حفظ مزیت رقابتی در اجرای سیاست گسترش خدمات حمل ونقل ، علاوه بر بازسازی و نوسازی موجود ، خرید1000 دستگاه انواع واگن باری برای سال های آینده برنامه ریزی شده است.

 
 توسعه حمل و نقل ریلی بین المللی 
 

توجه به حمل و نقل ریلی بین المللی ، افزایش سرعت ارائه خدمات و بهبود کیفیت خدمات ، به منظور حفظ و توسعه سهم این شرکت در بازار از طریق برقراری ارتباط و ایجاد رابطه کاری مستقیم با راه آهن های کشورهای آسیای میانه و همکاری با شرکتهای اکسپدیتوری عمده و تأسیس نمایندگی در کشور ترکمنستان از اهداف اصلی شرکت می باشد. در این رابطه شرکت راه آهن حمل و نقل قصد دارد ضمن حفظ موفقیت های بدست آمده در خصوص عقد قرارداد و شروع همکاری با شرکت عمده اکسپدیتوری درکشورهای آسیای میانه بخصوص کشور تاجیکستان ، نسبت به توسعه همکاری با طرف های تجاری و صاحبان کالا و همچنین برقراری رابطه مستقیم با راه آهن کشور ترکمنستان اقدام نماید.

 

 ارتقاء کیفیت ، افزایش بهره وری و بهبود سیستم منابع انسانی

 

با اعتقاد به اینکه نیروی انسانی خلاق و کارآفرین دارایی و سرمایه ارزشمند شرکت محسوب می شود ، ایجاد ساختار سازمانی متناسب با موقعیت جدید و جذب نیروی انسانی متخصص و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و نظام پرداخت متناسب با بهره وری و کارآیی و استمرار و بهبود همواره مد نظر است . همچنین با توجه به موفقیت شرکت در استقرار سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 2008 - 9001 اکنون تعهد به تعالی سازمانی و ارتقاء بهره وری و کسب جایگاه ممتاز در بین 100 شرکت برتر کشور با توجه به مثبت و متناسب بودن شاخص های عملکرد، هدف آتی شرکت می باشد.

 

 

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297
شما اینجا هستید:   خانه درباره شرکتاستراتژی، اهداف و برنامه توسعه
برای حمایت از ما امتیاز دهید